مایع دستشویی بزرگ با ذرات طلا در کاخ سفید دزدیده شد

صابون دست می تواند سخت باشد مانند صابون سنتی نرم یا کاملاً مایع دستشویی بزرگ باشد. در بیشتر موارد، سختی صابون به این بستگی دارد که آیا مواد سفت کننده به مخلوط پایه اضافه شده اند یا نه به همین دلیل است که بسیاری از صابون های 100% طبیعی نرم تر و سریعتر تخلیه می شوند.

آرایش دقیق پاک کننده دستی که استفاده می کنید هر چه باشد، عملکردها و ویژگی های اصلی آن احتمالاً در کل بسیار مشابه هستند اکثریت قریب به اتفاق صابون های نواری اساساً مخلوطی از چربی ها و روغن های حیوانی یا گیاهی هستند.

اینها با یک محلول قلیایی قوی و اغلب برخی از انواع عطر یا عطر ترکیب می شوند. اگر مرطوب‌کننده‌ها اضافه نشود، بیشتر صابون‌هایی از این نوع به دلیل سطح pHشان تا حدودی برای بسیاری از انواع پوست خشک می‌شوند.

شوینده‌ها و پاک‌کننده‌های مایع بر پایه نفت هستند و از مواد امولسیون‌کننده و تثبیت‌کننده استفاده می‌کنند تا قوام ابریشمی و آشنای خود را به آن‌ها بدهند.

علاوه بر این، بسیاری از برندهای پیشرو از تولیدکنندگان صابون دست صنعتی اغلب اثربخشی خود را با محلول‌های ضد باکتری، حلال‌های چربی‌زدا یا ساینده‌های ملایم افزایش می‌دهند.

صابون های مایع دست نیز به راحتی با سایر مواد مانند مرطوب کننده ها ترکیب می شوند تا به فرمول غیر خشک کننده و متعادل با pH دست یابند. تمام صابون‌ها و پاک‌کننده‌های دست مایع در نهایت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از بین بردن چربی، باکتری و سایر آلودگی‌ها از روی پوست آسان‌تر شود.

مواد فعال موجود در صابون‌های دست صنعتی به حل و رقیق شدن کثیفی‌های سرسخت کمک می‌کند و به آن اجازه می‌دهد تا قبل از شستن و شست‌وشوی راحت‌تر با آب مخلوط شود. تکنیک شستشوی صحیح دست‌ها برای اطمینان از اینکه صابون دست شما تا حد امکان مؤثر عمل می‌کند.