نوشیدن چای یک سنت بسیار بریتانیایی است به طوری که طبق گفته انجمن چای و دمنوش بریتانیا، ما هر سال 60.2 میلیارد فنجان چای مصرف می کنیم.

و بسیاری از ما افرادی که چای می‌نوشند، چای کیسه ای گلستان را به جای برگ چای انتخاب می‌کنیم در واقع 96٪. و این تنها مشکل نیست.

تحقیقات دانشگاه مک گیل در کانادا همچنین نشان داد که برخی از انواع چای کیسه‌ای میلیون‌ها ذره پلاستیکی را نه تنها از پلاستیک درزگیر بلکه از خود کیسه به نوشیدنی‌های ما نشت می‌کنند.

اما آیا می دانید که برخی از کیسه های چای حاوی پلاستیک هستند؟ چندین برند چای کیسه ای از پلی پروپیلن، یک پلاستیک درزگیر، استفاده می کنند تا کیسه های چای خود را از هم نپاشند. این پلاستیک قابل بازیافت یا زیست تخریب پذیر نیست.

بنابراین، حتی زمانی که تمام چای کیسه‌ای استفاده شده خود را در زباله‌های مواد غذایی یا پشته کمپوست قرار می‌دهید، می‌تواند منجر به آلودگی پلاستیکی شود، زیرا همه آن‌ها تجزیه نمی‌شوند.

از مواد پلاستیکی، نه کیسه های کاغذی که رایج تر هستند. این کیسه های چای پلاستیکی اغلب به برندهای برتر مرتبط هستند. دانشمندان دریافتند.

که یک کیسه چای پلاستیکی حدود 11.6 میلیارد میکروپلاستیک و 3.1 میلیارد ذره نانوپلاستیک کوچکتر را در فنجان آزاد می کند. آنها به نوبه خود به سیستم گوارشی مصرف کننده ختم می شوند.

این یافته ها در مجله Environmental Science & Technology منتشر شد.کیسه های چای با نام تجاری Abel & Cole بدون پلاستیک هستند.

آنها با استفاده از SoilOn ساخته می شوند و زیست تخریب پذیر هستند. بسته بندی آنها با استفاده از کاغذ و پلی اتیلن زیست تخریب پذیر ساخته شده است و زیست تخریب پذیر است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *